Yalova Kadın Girişimciler Kurulu

yalova kadin girisimciler kurulu

Yalova Kadın Girişimciler Kurulu : Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı sivil toplum kuruluşlarından biri olan TOBB, 81 ilde ticaret odalarına bağlı olarak, Kadın Girişimciler Kurulları oluşturarak, kadınlara bir pozitif ayrımcılık tanıyarak, kadının ticaret odalarına uyum sürecini başlatmış oldu.

Yalova Kadın Girişimciler Kurulu, kadın girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzere kurulmuştur.

YALOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI’nın desteği ile geleceğin kadın girişimcilerini, yaratıcı iş fikirleriyle kadınların iş yaşamına kazandırılması amaç edinilmiştir.

Her biri kendi alanında tecrübelere sahip Kadın Girişimci Kurulu Üyeleri, geçmişte olduğu gibi bugün ve yarında aynı kararlılıkla tüm kadın girişimcilere yol gösterip, ışık tutacaklardır.

Kurul, sosyal sorumluluk projelerinden eğitime, iş birliği temaslarından, öğrencilerle gerçekleştirilen söyleşilere kadar bir çok alanda çalışmalar yapmaktadır.

Kadın Girişimciler Kurulu’nun bugüne kadar “Yalova Çiçek Sabunları Sergisi”,”Hobim İşim Olsun”, “Tekno Kadın Eğitim Programı”,”Girişimcilik Aşısı Projesi” gibi daha bir çok proje çalışmaları olmuştur.

Bundan sonra da kadın girişimcilere destek olmak adına çalışmalarına devam edecektir.

Bizde Hikayesi Girişim olarak, Yalova Kadın Girişimciler Kurulu’na çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Facebook 

YTSO Kurumsal Sosyal Sorumluluk Satış Ofisi

Funda ALTINAĞAÇ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir