close

Boncuklarıyla Mutlu

1974 İstanbul doğumluyum.İşletme mezunuyum.Gümrükleme ve Uluslararası Nakliye firmasında 7 yıl çalıştıktan sonra evlenip işimden ayrıldım ve bir evlat sahibi oldum.Anneliği doya doya yaşamak ve evladıma kendim bakmak istediğimden dolayı oğlumla okul hayatı başlayana kadar  kendim  ilgilendim.O okula başlayınca bende çıkış saatlerine uyarak eşimle çalışmaya başladım.

2 yıl önce üst üste geçirdiğim ciddi iki ameliyat sonrası bir şeyler yapmak, üretmek adına araştırmaya girdim. Doktorum, sıkıntılarımdan ancak bir şeylerle uğraşırsam kurtulabileceğimi söyledi  ve gerçekten de öyle oldu. İsmek de 1 yıl süren Takı Tasarım kursunda eğitim aldım.Ve hayatımın vazgeçilmezi olan Miyuki Cam Boncuklarıyla tanıştım.(Japon Sanatı) Terapi gibi geliyor bana rahatlıyorum ve bir şeyler üretmenin hazzını yaşıyorum.

İşte en önemli kısmı mutlu olmam ve yaptıklarımın insanlar tarafından beğenilmesi, takdir edilmesi… Harika bir duygu ve bir de emeğinin karşılığını almak insanı daha da mutlu ve motive ediyor tabii ki. Gerçekten bu işe gönül vermiş bir insan olarak diyorum ki insanın yaptığı işi keyif alarak yapması kadar güzel bir şey yok, ben çok ama çok mutluyum… Boncuklarımla evimi minik bir atölyeye çevirdim.

Teşekkürler

Sibel TECİMER AKSOYER

İnstagram

Tel: 0 530 871 85 16

Tags : BileklikBoncukEl emeğiEvden çalışan kadınGirişimci kadınHediyelikİş arıyorJapon sanatıKadın girişimciKolyeMiyuki Cam BoncukSatışSibel TECİMER AKSOYERTakıÜrün satış

Bir Yanıt Bırak