Tuğçe Suyabatmaz Aydemir

Marka ve İletişim Koçu

2004 yılında, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına İngiliz kökenli Ogilvy Healthworld Reklamcılık Şirketi’nde başlayan Suyabatmaz, WPP grubuna ait Grey Worldwide Reklamcılık Şirketi’nde görev yapmıştır. 2013 yılında, Ogilvy CommonHealth Reklamcılık Şirketi’nin yöneticisi olarak gaörevine devam ederek Türkiye ve Orta Doğu Bölgesi’nin sağlık endüstrisine hizmet vermiştir. 2007 yılından bugüne kadar Bilgi Üniversitesi’nde pazarlama, satış, kurumsal iletişim eğitimleri alarak gelişimine katkı sağlamıştır.

Sağlık sektöründe GSK, Pfizer, Roche, Loreal, Novartis, Astra Zeneca, Unilever, P&G, Sanofi, Abbott, Zentiva, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, Boehringer Ingelheim, Novo-Nordisk, MSD, Abdi İbrahim, Ülker, Nestle, Danone, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Bausch & Lomb, Amgen, Sanovel, Biotürk, Merck Sereno şirketlerinin bir çok markası ile 360 derece iletişim projeleri yönetmenin yanı sıra, ilgili sağlık ve hasta dernekleri ile lokal ve global sosyal sorumluluk projelerinin altına imza atmıştır.

Bold & Brave markasının kurucusu Suyabatmaz, şirketlere kurumsal marka ve iletişim danışmanlığı yapmaktadır. Türk pazarına girmek isteyen şirketlere; marka, pazarlama yönetimi ve 360 derece iletişim konularında danışmanlık ve destek hizmetleri vermektedir. Halen sağlık profesyonelleri ve eczanelerle ilgili alternatif kanallar ve katma değerli hizmetler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Yönettiği iletişim projeleri 2014 ve 2015 yıllarında, Media Cat tarafından, 4 ayrı ana dalda ödüllendirilmiştir.

tugce@tugcesuyabatmaz.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir