close

25.12.1978 İstanbul doğumluyum.Adım Nazan Esra Taşkesen. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi Bilimler Bölümü mezunuyum. İstanbul’da Türkiye’nin köklü banka ve sigorta şirketlerinde , satış ve pazarlama alanında uzman olarak kariyer yaptım. Şu an çalışmıyorum. 6 ay evvel 8,5 yıl süren evliliğimi, henüz bir evlat sahibi olmadan, karşılıklı anlaşma ile bitirdim.
Hayatımın her alanında varlıklarını hissettiğim; iyi günlerimde mutluluğumu paylaşarak artıran, zor günümde kederimi azaltmaya çalışan, iki çocuklu bir anne ve babanın, büyük kız çocuğuyum.
3 yıl evvel, 2014 yılında, tüp bebek tedavisi yoluyla çocuk sahibi olmaya çalıştığım dönemde, daha öncesinde bu konuda hiçbir tecrübem olmamasına rağmen etamin işi işlemeye başladım. O dönem etamin işlemekte ki amacım; sevdiklerime, akrabalarıma ve dostlarıma etamin işi ile işlediğim küçük hediyelikler ile kendimi onlara gün içerisinde hatırlatmak ve sağlıklı bir evlat sahibi olabilmek için onların hayır dualarını almaktı.
Takdiri İlahi gereği, bir evlat sahibi olamadım ancak, işlemiş olduğum etamin işi hediyeliklerim ile hem sahip olduğum içsel pozitifliğimi hem de zihnimi renklendirme imkanı buldum ve ayrıca hayata dair umutlarımı zinde tutmayı başardım.


Yine 2014 yılı içerisinde, ortak bir arkadaşımız sayesinde yollarımızın kesiştiği ve kendisini tanımaktan mutluluk duyduğum Figen Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Figen Hanım’ı ve yol arkadaşları Sevda ve Funda Hanımları, Hikayesi Girişim’deki başarılardan dolayı naçizane, kutluyorum.
Sağlığımızın, ve umutlarımızın zinde kalması ve rengarenk olması dileklerimle…
Sevgiler…
Nazan Esra Taşkesen

İnstagram

Tags : El emeğietaminEvden çalışanHediyelik

Bir Yanıt Bırak