Papyonevent-

Papyonevent

Papyonevent

1988 yılında Lüleburgaz’da doğdum. 2012 yılında Beykent Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Okul bittikten sonra, bir dergide editörlük yaptığım sırada eşimle tanıştım. Organizasyon sektörüne geçişim de eşimin mesleği sebebiyle oldu. Editörlükten istifa edip şu an ki eşim, o zaman ki sevgilimle birlikte çalışmaya başladım. 2012 yılından beri turizm ve organizasyon alanında mesleğimi icra etmekteyim.

Fuar turizmi ve kurumsal organizasyonlar düzenleyip ülke ülke gezerken hamile kalmam ve kızımın doğması sebebiyle mesleğime ara vermek zorunda kaldım. İş seyahatleri ve yoğun çalışma temposuna bir yıl ara verip kızımı büyütüp kaldığım yerden, fakat bu sefer mesleğimin farklı bir alanında yoluma devam ediyorum.

Doğum günü organizasyonları, nişan-söz organizasyonları, hastane odası süsleme, babyshower ve yurtdışında candy buffet olarak bilinen uzun süredir ülkemizde de yaygınlaşarak tercih edilen nikah şekeri büfeleri hazırlamaktayım.

Alışılmış konseptlerin dışında, tercih edilen temalara uygun materyaller kullanarak kişiye özel organizasyonlar yapmaktayım. Yaptığım ve yapabileceğim çalışmaları papyonevent adlı instagram sayfamdan takip edebilirsiniz.

Birgül ÇETİN

Website

Telefon: 0532 481 69 10

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1993 Sok. Sağlam Rezidans K:4 D:27 Esenyurt-İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir