Oyuncak Düşle

oyuncak düşle

Oyuncak Düşle; çocuklarınızın hayalleri kağıt üzerinde kalmasın.

Çocukların küçük kalpleri içindeki uçsuz bucaksız dünyada yanlarına almak istedikleri arkadaşları artık kağıt üzerinde kalmaktan çıkıyor. oyuncakdusle.com ile artık çocuklarınızın hayali arkadaşları onlara günlük hayatlarında eşlik etmek için yanlarına geliyor. İster bir prenses ister sevimli bir hayvan olsun, çocuğunuzun yanında isteyeceği her türlü kahraman oyuncakdusle.com‘da hayat buluyor
Tek yapmanız gereken çocuğunuzun çizdiği hayalin resmini oyuncakdusle.com’a göndermek. Facebook üzerinden veya siteye üye olarak çocuğunuzun hayalini gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz resimdeki detayların değiştirilmesini isteyebilir, oyuncağın büyüklüğünü belirtebilirsiniz. Renk değişikliği ya da kumaşları nasıl isterseniz sadece söylemeniz yeterli. Oyuncak Düşle ekibi çizimi inceleyip, oyuncağa dönüştürülüp dönüştürülemeyeceğini belirliyor. Geniş renk ve kumaş yelpazesi ile sevimli oyuncağınız en geç 2 hafta içinde gönderiliyor.

el-yapimi

Çocuklarınızın gönderdiği resimlerle yapılan oyuncaklar dışında sitede farklı türlerde parmak kuklaları da bulmak mümkün. İstediğiniz miktarda istediğiniz çeşitte çocuğunuz için yapılan bu şirin kuklalardan da satın alabilirsiniz. Oyuncak Düşle kendi ürettiği başka sevimli oyuncaklarla da çocukları mutlu etmek için çalışmaya devam ediyor. El yapımı bez bebekler çocuklar arasında çok seviliyor.

Nisan 2014’te açılan oyuncakdusle.com o günden bu yana birçok çocuğun düşlerini gerçekleştirdi. Siz de çocuğunuzun hayalini gerçekleştirip onu mutlu etmek isterseniz çocuğunuzun çizdiği kahramanın resmini çekip bize gönderin veya şirin parmak kuklalarımızdan ve bez bebeklerden istediğinizi seçin. Siparişiniz size ulaştığında çocuğunuzun ne kadar mutlu olduğunu göreceksiniz.

Popülerliği gittikçe artan oyuncakdusle.com, sosyal medyada birçok alanda yüzlerce takipçiye sahip. Oyuncak Düşle’yi Facebook, Twitter Tumblr, Pinterest, Instagram, Google+ gibi birçok sosyal siteden takip edebilirsiniz.

 

www.oyuncakdusle.com
http://facebook.com/oyuncakdusle
http://twitter.com/oyuncakdusle
http://instagram.com/oyuncakdusle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir