Doğal Oyuncak Bebekler-TREE CHANGE DOLLS

Masum Ve Doğal Oyuncak Bebekler

Doğal Oyuncak Bebekler : Oyuncak bebek dediğin çocuklarımız gibi masum ve doğal olmalı. Büyükler gibi makyajlı, topuklu ayakkabılı ve ince belli olması çok abartılı.

Bu fikirle yola çıkan Avustralya’da yaşayan Sonia Singh, çocuğu için aldığı bebekleri doğal bir hale getirmek için , bebeklerin yüzlerindeki makyajları siliyor ve onlara daha uygun kıyafetler dikiyor.

Sonia Singh’in değiştirdiği bebekler, masumiyetlerini kaybetmemiş ve naturel güzellikte…Böylece yarattığı bebeklerle kadınlara biçilen güzellik kavramını da değiştiriyor.

Masum Ve Doğal Oyuncak Bebekler

Ayrıca yeniden tasarladığı bebeklerde el emeği var. İlk başta kendi kızı için hazırladığı bebekleri Facebook’ta paylaşınca herkes çok beğeniyor ve paylaşıldıkça bebeklerden isteyenler oluyor.Böylece bu Sonia için bir iş haline geliyor.Ayda 20 bebeği yeniden tasarlayan Sonia Singh, TREE CHANGE DOLLS adı altında bebeklerini satıyor.

Bir çok özel üretimde olduğu gibi Tree Change Dolls’un satışından elde edilen gelirin %20’si, bir sosyal sorumluluk projesine aktarılıyor.

Çocuklarımız oyuncak bebeklerdeki gibi ‘muhteşem vücuda sahip olma’ fikriyle büyümesinler diye gerçekleştirilmiş güzel bir proje TREE CHANGE DOLLS…

Funda ALTINAĞAÇ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir