Lezzet Tramvayı Marka Tescilini Aldı.

Lezzet tramvayı

Lezzet Tramvayı

20 senelik Bilgi İşlem tecrübesi sonunda gıda sektörüne olan ilgimden ötürü  ,7 Mayıs 2012  Yılında LEZZET TRAMVAYI  blogunu kurdum.3 senedir aktif Yemek ve Mekan  Blog  Yazarlıgı yapmaktayım. Sonunda  hobi olarak başladığım blog yazarlıgını  işe dönüştürmeye  karar vererek girişimde bulunmaya karar verdim

İlk olarak .Aydın Üniversitesinde  Girişimcilik Eğitimine  gittim. Sonra da bu girişimcilik bilgilerimi , Ege’ nin  verimli topraklarında  Ayvalık Altınova- Dikili  arasında  yetiştirilen zeytinlerden SOGUK SIKMA  ile  elde edilen , Naturel Sızma zeytinyağı   ile birleştirip  2014  yılının ilk aylarında marka tescil  başvurusu yaparak    Lezzet Tramvayı  Ayvalık Naturel  Sızma   Zeytinyağları adını  alarak  ilk girişimde  bulundum.

Sonra ; Bu zevkli  macera  ve çalışmalar ;   18 Ekim 2014 ‘ te  Koşuyolu MAYA KARADENİZ  MUTFAĞI’nda   gerçekleşen , sosyal medyada aktif olan Yemek Blog   Yazarları ve sponsorların katılımlarıyla ,

Lezzet Tramvayı Sonbahara Merhaba Partisi ;

( #LezzetTramvayıileSonbaharParti ) organizasyonu ile LEZZET TRAMVAYI  Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağları lansmanı   ile duyuruldu.

Agustos 2015   itibariyle   Türk Patent  Enstitusu  tarafından  LEZZET TRAMVAYI  Marka Tescili Belgesi onaylandı.  LEZZET TRAMVAYI , Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağları satışları için , ağır ama  emin adımlarla ilerleyerek   çalışmalarını   sürdürmektedir. Ayrıca Lezzet  Tramvayı  Firma ile ilgili prosedurler   tamamlandığı zaman satış nokta  yeri  ve internet sitesi ayrıntılı  olarak duyurulacaktır.

Politikamız 

Verimli topraklarda elde edilen   kaliteli ürünü ,  uygun fiyatta    tüketici ile   buluşturmak

Amacımız

Türkiye ve Yurt dışı çapında  Lezzet  Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarının  taninabilirliğini sağlamak .

zeytinyag

Neden  LEZZET TRAMVAYI Naturel Sızma Zeytinyağı  ?

ÇÜNKÜ  ;

 • Zeytin ağaçları meyvelerine fiziksel ve mekanik  işlemler uygulanarak   elde edilen yeşilden sarıya doğru değişebilen  renkte   ve kendine has tadı ve lezzeti olan   bir yağ çeşitidir.
 • Naturel Sızma zeytinyağı , kokusu ve tadı buruk kekremsidir.
 • Lezzet Tramvayı   Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağı   ürünümüz, Ege bölgesinin Ayvalık yöresine   ait olup Soğuk Sıkma  ile   yapılmaktadır.
 • Kimyasal madde kullanılmadan üretilen yağ çeşidir.
 • Çocukların beyin ve kemik gelişiminde  önemli bir yeri vardır.
 • Anne Sütüne çok yakındır.
 • Lezzet Tramvayı  Ayvalık Naturel Sızma  Zeytinyağı  tadı meyvemsi  ve genizde güzel tat bırakmaktadır.
 • Maliyeti fazla olmakla birlikte saglık için en önemli yağ çeşidir.
 • O.K ve E vitaminleri içererek saglık için bir çok faydası vardır ( cilt ,kalp ,kabızlık ,kolesterol, kanser )
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarını , kahvaltılarda,  yemeklerde, salatalarda  rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarını, serin yerde  ve ışık almayan yerlerde muhafaza edildiği takdirde  2 yıl garantisi bulunmaktadır.

SOĞUK SIKMA Nedir ?

Hamur haline getirilen zeytinyağı belli bir ısıda ısıtılır.Isı derecesi  27 dereceye  kadardır. Bu işleme SOĞUK SIKMA denilir.  Bu  ısıya   kadar sıkılan  zeytinlerden elde edılen yağ   daha az çıkmasına nazaran  kalitesi  yüksektir. Ne kadar ısı düşerse kalite o kadar artar.Ayrıca  Zeytinlerin dalında koparılıp hemen sıkılmaya alınması zeytinyağının  kalitesini   artırır.

Dogal NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

Bilgi almak ve Sipariş vermek isterseniz ,

arzu-batur

ARZU BATUR YALÇINKAYA 

İletişim Bilgilerim 
Tlf: 5326374446

http://www.lezzettramvayi.com/category/ayvalik-zeytinyagi-siparisi/
e-mail: lezzettramvayi@hotmail.com

SOSYAL MEDYA 

Website

İnstagram

Facebook

Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir