Fotoğrafçılık Hayali İse.. Zorlukları iyi atlatabilir

Fotoğrafçılık hayali hikayemin temeli eskiye dayanıyor fakat oluşumu ise henüz yeni, satış danışmanı olarak çalıştığım yıllarda, özgün bir şeyler yapamayıp, daha üretken bir alanda olmak istemem ile fotoğrafçılığa başladım. Genellikle insanların hayal ettikleri işlerde çalışmamaları, sıkça rastladığımız bir durum. Ben fotoğrafçılık hayali mi gerçekleştirmeyi seçtim, çünkü bu bir kader değil tercihi elimizde olan bir şey.


Her işin zorlukları tabi ki var ama yaptığınız işi sevince, zorlukları daha iyi atlatabilir durumlar yaratıyorsunuz, daha faydalı ve daha aktif olduğunuzu fark ediyorsunuz. Fotoğraf anı ölümsüzleştirirken aynı zamanda anı senaryolaştırmak, üçüncü göz olmak ve güzelleştirmektir. Asla yaptığım işe bitti gitti mantığıyla bakmıyorum hep daha iyisi ve en güzeli olana kadar deniyorum, planlıyorum ve sunuyorum. Kadınların her zaman çalışması ve üretmesi gerektiğini savunuyorum çünkü her çalışan kadın bir diğer kadına örnektir ve öncüdür.

Hayallerinizle, yapabileceklerinizi kıyaslayıp hedeflerinizi belirleyerek başaramayacağınız hiç birşey yok ve her fotoğrafçının dediği gibi şimdi gülümseyin:)

Gizem ATMA

Web 

İnstagram 

 

 

Fotoğrafçılık Hayali İse.. Zorlukları iyi atlatabilir” te bir düşünce

  1. Pingback: Meltem Kılınç Fotoğrafçılık- Fotoğrafçılık Hayali - Hikayesi Girişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir