Ferda Okyar

Ferda Okyar Kimdir?

39 yaşındayım. Yıllardır özel Hesabım @tims35 ile İnstagramdayım, lakin 3-4 ay önce artık kendime bir iş hesabı kurmaya karar vererek @ferda_okyar hesabımı açtım. Yoluma doğru ilerlemek isterken, bu anlamda profosyonel kurslara katıldım. Ve İnstagram hikayem böylelikle başlamış oldu..

Peki Ferda Okyar neler yapar?

Profesyonel iş hayatına oğluma Doğum yaptığım zaman ara verdim. Çünkü en kıymetlim olan oğlumu kendim büyütmek istiyordum, fakat evde olmak pekte bana göre değildi ve oğlum 4 yaşına geldiğinde bir arayış içerisine girdim. Hem çocuğumu ihmal etmeyeceğim, hem çalışıp üretebileceğim bir şeyler yapmak istiyordum. Tam umudumu kaybetmişken karşıma Forever Living çıktı. Benim için Harika bir fırsattı. Hem iş hayatına adım atmak İçin bir yatırım yapmam gerekmiyor, hem fazla bir mesai harcamak gerekmiyor hem de oğlumu fazla ihmal etmem gerekmiyordu. İlk yaptığım firmamızın toplantısına katılıp ne yapabileceğimi öğrenmek oldu. Ve o gün muhteşem ürünlerimiz ile tanıştım.”02.09.2011”


Daha da önemlisi ürünlerle insanların aldığı sonuçlardı. Çok etkilenmiştim. Bundan sonraki hayatımı, birçok insanın hem sağlığına hem de varlığına yardım etmek için aslında onların hayatlarına dokunmak İçin çalışacaktım…
Ve çevre çevreyi getirdi, yüzlerce insana dokundum, kocaman bir ekibim oldu, yurt içi yurtdışı bayilikler kurdum. Firmamızın başarılı Liderlerleri arasında yerimi aldım.
En önemlisi de firmamızın “Miras Bırakma” hakkı sayesinde, şu an 11 yaşında olan oğluma bir gelecek hazırlamış oldum.
Artık hayata bakışım, kendi hayatımı değiştirdiğim gibi daha fazla kimlerin hayatını değiştirebilirim..
– Yüreğim herkese açık..
– İnsanları daha çok seviyorum..
– Vakit ayırdığınız için herkese çok teşekkür ediyorum..
– Unutmayalım ki; şu hayatta ya seyreden oluyoruz, yada seyredilen.. umarım hepiniz seyredilenlerden olursunuz..

İnstagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir