Bebekler İçin Wayugurumi Örgü Bebekler

Çocuklar Mutlu, Ben Mutlu…

Merhaba, ben 1985 doğumlu iki çocuk annesiyim. İstanbul Aydın Üniversitesi Uluslararası Lojistik Bölümü’nden mezun oldum. Şimdi de Atatürk Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi okuyorum.

Lojistik alanında çalışmak istemedim çünkü bana göre bir meslek olmadığını fark ettim. Çocuklara olan ilgimden dolayı Çocuk Gelişimi okumaya karar verdim.

Wayugurumi Bebekler

Çocukluğumdan beri el işleriyle uğraşmayı severim. Bir yıl ahşap boyama kursuna katıldım. Bir dönem butik kurabiye ve pasta işi yaptım hâlâ sipariş olursa yapıyorum. Şu anda amigurumi oyuncaklar örüyorum ve örmek bana iyi geliyor. Oyuncakları çocuklara teslim ettiğimde onların mutlu olduğunu, benim ürettiğim bir oyuncakla hayal dünyalarına daldıklarını görmek beni çok mutlu ediyor.

Wayugurumi Bebekler i örerken de tabii ki çocukların sağlığını düşünüp üretiyorum.Kullandığım malzemeleri onların sağlığına uygun seçmeye özen gösteriyorum.

Wayugurumi Bebekler tüylenmeyen ip, göz yapımında da kilitli gözler kullanıyorum. Kilitli gözleri takarken kilit kısımlarında mühürleme yaparak gözün deforme olup oyuncaktan çıkma ihtimalini sıfıra indiriyorum. Oyuncakların içini boncuk elyafla doldurup, diş kaşıyıcılarda verniksiz doğal akça ağaç halkası kullanıyorum.

Wayugurumi Bebekler , Bebekler için ürettiğim oyuncaklarda isteğe göre içlerine çıngırak koyuyorum. Kendi çocuklarım için oyuncak seçiminde nasıl dikkat ediyorsam ürettiğim oyuncaklarda da aynı özeni gösteriyorum.Ayrıca oyuncaklarım 30 derecede yıkanabilir.

Sonuç olarak ÇOCUKLAR MUTLU, BEN MUTLU…

Gözde Çağlar

İnstagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir