Atölye h2o-Yağmur Çebi Tarafından

Atölye h2o

Atölye h2o… 2015 Şubat ayında ilk anne olacağımı öğrendiğimde çok heyecanlandım. Bebeğimin hayatıma neler katacağını düşünerek ona bir an önce kavuşmayı hayal ediyordum. Bu heyecan dolu dönemde bebeğim için kendi çapımda bazı hazırlıklar yapmaya başlamıştım. Bebek odası, hastane odası, hediyelikler, kapı süsü, kırk mevlüdü derken kafamda deli sorular, müthiş fikirler oluşuyordu. Hazırlıklarım, tasarladığım ürünler, hediyelerim yapım aşamasında bana büyük zevk vermekle kalmadı, yakın çevremden de büyük ilgi ve beğeni gördü.

Bu telaşlar içinde kendimi oyalamak, güzel bir hamilelik dönemi geçirmek için uğraşırken farkında olmadan kendimi bu konuda geliştirmiş oldum. Her fırsatta kendimi neler yapabilirim, nasıl tasarlayabilirim, neler üretebilirim diye düşünürken bulur oldum.

”Bu sırada kızım Çağrısu doğdu ve biz tam bir aile olduk. Artık ilham perim kucağımda olduğuna göre kırk mevlüdümüzü de planlamaya başlamıştım.”

Zaman çabuk geçiyordu. Derken beyaz incilerimiz çıktı. Morun enerjisi ile dolan diş buğdayımız o kadar beğenilmişti ki yakınlarım bu iş için beni desteklemeye başlamışlardı. Bunun üzerine ilham perime çok güzel bir doğum günü organizasyonu planladım.

Bu arada instagram hesabımı açarak acaba beğenilecek mi düşüncesiyle minik minik kendi çapımda çektiğim resimleri beğeniye sunarak, güzel dönüşler almaya başlamıştım.

Önce yakın çevremden daha sonra hakkımda olumlu referanslar sayesinde aldığım siparişleri zevkle hazırladım. Böylece kızım ÇağrıSu, AtölyeH2O’nun ilham kaynağı ve isim sahibi olmuş oldu.

Ben onun sayesinde evimin bir odasını atölyeye çevirerek bu işi yapıyorum. Bana desteğini hiç esirgemeyen eşime de ayrıca teşekkür ediyorum.

Özel günleriniz için sipariş vermeden önce piyasada araştırma yapmanızı öneririm. Bana ulaştığınızda aradaki farkı sizde fark edeceksiniz. Uygun fiyatlar, kaliteli malzeme ve zamanında teslim garantisi ile siparişlerinizi bekliyor, memnun kalma garantisi veriyorum.

Tüm organizasyonlarınızda konseptten karşılamaya, ikramlardan hediyelere kadar en özel ayrıntıları en kaliteli ve uygun şekilde tasarlamaya, emeğini kendine yaparmış gibi sizlerle paylaşmaya, anılarınıza anlam katmaya hazırım. Çünkü her gün özeldir ve taçlandırmayı hak eder…

Şimdi gelin birlikte bu özel günlerinizin hikayesini yazalım.

Yağmur ÇEBİ

Telefon :0530 173 65 37

İnstagram 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir