Atölye 4 Yüz-4 Kadın Tarafından

atölye 4 yüz

Atölye 4 Yüz… Aile kültürleri birbirine çok yakın 4 kadınız. Çocuklarımızın ilkokul 1. sınıfa başlaması ve orada tanışmamızla güzel birşeylerin başlaması aynı zamana denk gelir. Hepimiz de girişimci ruhlu insanlarız.

Herşey okulumuzun Su Kaşifleri Projesine katılmak istemesi ile başladı. Bütün okul velileri olarak bizlerden istenen projenin amacına uygun bir festivalde neler yapılabileceği ve aynı zamanda okulumuzun mali durumuna geri dönüşüm gruplarıyla nasıl destek olunacağı ile ilgili fikirlerdi.

Ağaçlarımızın budama mevsiminin bu zamana denk gelmesi güzel bir tesadüftür.  Yakılıp havaya karışmasına razı olamazdık. Havamızı temizleyen ağaçlarımızın dalları, deniz taşları ile buluşmalı  evlerimizin duvarlarına hayat katmalıydı. Bu amaçla yola çıkarken kendimize ait bir işe, mutluluğa sahip olacağımızı anlamıştık.

Şimdi doğaya sevgi duyan arkadaşlarımıza dilekleri doğrultusunda kütükten hayallerini tasarlayıp ulaştırıyoruz. Hem çok mutlu, hem de bütçemize severek destek olmaya Atölye 4 Yüz ile (@atolye_4yuz) instagram üzerinden  devam ediyoruz.

Mutlu Tasarımlar Mutlu Kadınlar!

İnstagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir