close

İnsan kaynakları ve kariyer danışmanlığı alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Kurucu ortağı olduğu Yaşam Atölyesi’nde 2009 yılından beri Aret Vartanyan ile birlikte çalışmalarını yürütmektedirler.Yaşam Atölyesi ve Kadir Has Üniversitesi ile ortak yürütülen programların en büyüğü olan Danışmanlık ve Eğitmenlik Programını tasarlayarak tüm danışman ve eğitmenlerle bugün sektörde faaliyet gösteren ilk ve tek Danışmanlık Programını uluslarası platforma taşımışlardır.

Pozitif psikolojiden etkilenen eğitim çalışmaları ve tasarımları konusunda insan odaklı eğitim ve danışmanlık konuları üretmektedir.

Marmara Üniversitesi Muhasebe / Finans eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme İktisadı Yüksek Lisans Programını bitirmiştir.

1990 yılından beri devam eden kurumsal iş hayatında, Koç Holding, Reebok Spor Malzemeleri ve son 18 yılında Eczacıbaşı-Beiersdorf Alman Türk ortaklığında  değişik disiplinlerde; Finans, Bilgi sistemleri alanında yöneticilik yaptıktan sonra İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak Eczacıbaşı – Beiersdorftaki görevini yürütmüştür. Öğrenen organizasyonlar, seçme yerleştirme simulasyon çalışmaları, mavi okyanus stratejisi ve yetkinliğe dayalı performans/eğitim planlamaları sistemlerinin projelendirme ve yönetim çalışmalarında bulunmuştur.

Yazarak kendini keşfetmenin gücüne inanan Zuhal Gürçimen, yaşamda aradıklarımızı bulabilmek ve iş hayatında istediğimiz kariyeri elde etmek konularında yazdıklarını daha büyük kitlelerle paylaşmak üzere açık gazetede, Ekonomi Prestige Kıbrıs dergisinde ve farklı yayınlarda paylaşmaya devam etmektedir.

Website

Tags : Aret VartanyanEğitimGirişimci kadınİnsan kaynaklarıKadın girişimciKariyerKariyer danışmanlığıYaşam AtölyesiZuhal Gürcimen

Bir Yanıt Bırak