close

Unilever, sürdürülebilir girişimler üzerine çalışan, yenilikçi bir çözüm, ürün ve hizmet geliştiren 18-35 yaş arası gençleri desteklemek amacıyla ‘Unilever Sürdürülebilir Yaşam Genç Girişimciler Ödülleri’ yarışmasını 4.kez düzenliyor.

Unilever’in Cambridge Üniversitesi Sürdürülebilir Liderlik Enstitüsü ortaklığı ve Ashoka işbirliğiyle düzenlediği yarışmaya başvurular başladı. 30 Haziran Cuma günü saat 21:59’a kadar iş fikirleri belirtilerek başvurular alınacak.

Bu yılın başvuruları 4 ana kategoriden oluşuyor.

  1. Tarladan Sofraya

2.Kadınlara Yönelik Fırsatlar

3.Atık

4.Su

Toplamda 200.000 Euro finansman ve özel mentörlük desteği sağlanacak olan yarışmada finalistler Ekim ayında açıklanacak.

Finale kalan 7 finaliste, toplamda 200.000 Euro’yu aşan finansman desteğiyle birlikte Unilever ve Cambridge Sürdürülebilir Liderlik Enstitisü uzmanları tarafından özel mentörlük hizmeti verilecek.

En başarılı seçilen genç girişimciye ise Galler Prensliği Sürdürülebilir Yaşam Genç Girişimci Ödülü verilecek.

Unilever Sürdürülebilir Yaşam Genç Girişimciler Ödülleri yarışması hakkında daha detaylı bilgi almak için youngentrepreneursawards.unilever.com ve www.youtube.com web adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Tags : CambridgeGenç Girişimcileri ÖdüllendiriyorGirişimcilerÖdülÖzel mentörlük ödülüSürdürülebilir Liderlik EnstitisüÜnileverUnilever Sürdürülebilir Yaşam

Bir Yanıt Bırak