close

Mucizenizin En Özel An’ları Cep Telefonunuzda Kalmasın, Bir Ömür Saklanacak Bir Albüme Dönüşsün!

Fikrinden yola çıktım, tüm anneler için bir ömür saklayacakları çok özel bir anı albümü tasarladım.

Merhaba, ben Hale Oylumlu. 5 yıldır LuNa Organizasyon firmam ile AVM ve markalara özel gün etkinlikleri düzenlemekteyim.

Şimdi yeni girişimim Mucizemin Hikayesi Bebek Anı Kartlarından oluşan fotoğraf albümü ile yepyeni heyecanlar içindeyim…

Mucizemin Hikayesi fikri, kendi kızıma aldığım anı kartlarının istediğim kalite ve özellikte olmayışından ortaya çıktı aslında. İnternetten almış olduğum kartların görüntü kalitesi düşük geldiğinde ve kartlar dağınık bir şekilde kargo paketinden çıktığında, bunun aslında çok güzel bir fikir olduğunu ve daha konsept bir şekilde sunulması gerektiğini hayal ettim. Bu fikrim tam 1 yıl sonra Mucizemin Hikayesi Bebek Anı kartı & Fotoğraf Albümü ile hayat bulduğu için çok mutluyum.

Organizasyon işlerimde çalıştığım matbaanın desteği ile tasarımını kendi yaptığım bu albümün birçok yeni özelliği var aslında.

Öncelikle kartlar tak çıkar mekanizmalı özel bir klasör içinde yer alıyor ve bu şekilde bozulmadan yıpranmadan korunuyor.

Kartlar mekanizmadan çıktıktan sonra bebeğin özel an’ı için, örneğin bebek mevlidi oluyor gibi fotoğraflanması yapılıyor.

Sonra bu fotoğrafın çıktısı alınıp kendi anı kartının arkasındaki özel fotoğraf alanına takılıyor. Ve kart üzerine o özel günün tarihi not düşülebiliyor.

Albümde yer alan 33 kart bu şekilde fotoğraflanıp, çıktısı alınıp, kartın arkasına takıldığında mucize bebek 1 yaşına gelmiş oluyor.

Ve bu her özel anı bir günlük misali tarihli fotoğraflı olarak özel albümünde yerini buluyor.

Mucizemin Hikayesi umarım tüm anneler için, kendi mucize hikayelerinin en özel an’larını anlattıkları bir albüm olur.

İnstagram

Tags : Anı kartıBebekBebek Anı kartıÇocukEl emeğiEvden çalışanFotoğraf AlbümüGirişimci kadınHale OylumluHediyelikHikayeİnternettten alışverişKişiye özel tasarımLuNa OrganizasyonMucizemin HikayesiOrganizasyonÜrün satış

Bir Yanıt Bırak